Kuukiri

EMALi kuukiri 05/2023

02. mai 2023

Uues kuukirjas vaatame tagasi sellele, mis toimus EMALi juubeliseminaril ja 20. tegutsemisaastat tähistaval üldkoosolekul. Samuti õnnitleme veel kord liidu nimel meie uut auliiget Kersti Lootust ning kolleegipreemia 2023. aasta laureaati Edgar Kaaret!

Ja kuigi maastikuarhitektuurikuu on nüüdseks läbi, ootavad meid ka edaspidi ees erinevad toredad ja põnevad üritused. Esiteks on liidu liikmed mai keskpaigas oodatud EMALi rohepöörde eesmärkide sõnastamise töötuppa, teiseks on juunis Eestisse saabumas IFLA World'i president (ja EMALi liige) Bruno Marques, kes peab Tartus avaliku loengu, ning kolmandaks ootame juuni lõpus kõiki traditsioonilisele arhitektuurivaldkonna suveseminarile.

Veel on kuukirjas mitu asist IFLA uudist, millega kutsume ka Eesti maastikuarhitekte end registreerima rahvusvahelises IFLA Euroopa andmebaasis ning anname väikese ülevaate sellest, millises seisus on rahvusvahelise maastikuarhitektide küsitluse tulemuste aruannete koostamine. Ja samuti saame kuukirjas tuttavaks liidu uue liikmega.

05/2023 kuukirja leiate SIIT
Head lugemist!