Uudis

Suveseminar 2023 Tartus lodjakojas: 29.-30.06

09. mai 2023

Graafiline disain: Tuumik


EALi, ESLi ja EMALi suveseminar toimub tänavu 29.-30. juunil Tartus lodjakojas (Salto AB), mille naabruses asub Emajõe linnaujula (Kino maastikuarhitektid).

Suveseminari teemaks on KODU / ELUASE.
Mis teeb kodust kodu? Millest tekib kodutunne? Mida tähendab kodu/eluaseme mõiste 21. sajandil? Mis saab määravaks eluaseme valikul tulevikus?

Registreerimiseks palume täita Google’i vormi. Soodushinnad kehtivad kuni 2. juunini.

Uuendusena palume osalejapileti osta Fientast, link avaneb pärast Google’i vormi täitmist. Soovi korral saab Fientast ka arve.

Osalustasud, mis sisaldavad kogu programmi, 3 söögikorda, 1 ööd majutust, bussisõitu (kehtivad 2. juunini, hiljem kõik hinnad +20€):

EALi, ESLi ja EMALi liige ja tema 1 kaaslane 85€, seeniorliige 65€,  tudeng (sh EALi noortekogu liige) 45€, mitteliige 105€, oma öömajaga osaleja 45€, lapsed kuni 12a tasuta, alates 13a tudengi hinnaga.

Kavas on loengud, arhitektuurierialade tänavuste tublimate lõpetajate magistritööde lühitutvustused, vabaajategevused, lodjasõit, arhitektuuriekskursioon ja palju muud. Suveseminari raames toimub ka mälumängu „Arhivoor“ suur finaal ja selgub hooaja üldvõitja. Tutvu esialgse kavaga, täiendused lisame jooksvalt. 

Kohtumiseni Tartus, Euroopa kultuuripealinnas 2024!

Suveseminar saab teoks tänu meie väga headele koostööpartneritele:

Peatoetaja: RUUKKI

Toetajad: Bauroc, Equitone, VBH/Aluprof, VELUX, Floorin, Lincona, Henkel, Eesti Kultuurkapital.