Kuukiri

EMALi kuukiri 03/2023

01. märts 2023

Alustame kuukirja pidulikult ning kasutame veel kord juhust, et soovida õnne liidu liikmele Kersti Lootusele Kultuurkapitali elutööpreemia puhul! Lisaks tuletame meelde, et Tallinnas Tammsaare pargis on veel poolteist nädalat võimalik vaadata arhitektuuripreemiate näitust ning kutsume kõiki osalema sel reedel, 3. märtsil toimuval maastikuarhitektide kokkusaamisel Tartus, EMALi ruumis.

Põneva sissevaate maastikuarhitektuuri rahvusvahelisse tasandisse toob kuukirja ülevaade IFLA World'i Korea kogunemisest ning samuti saame sel korral tuttavaks suisa kahe uue EMALi liikmega.

Ka tutvustab Eesti ettevõte Saros EST meile uuenduslikke süvistatavaid välisvalgusteid, mis võiksid leida tänuväärset kasutust nii mõnegi välisruumiprojekti juures.

Ja seegi pole veel kõik, sest lisaks kutsume uudistama värskelt ilmunud säästlike sademeveelahenduste veebibrošüüri, ootame osalema erinevatel võistlustel ja konkurssidel ning toome ära mitu põnevat erialast tööpakkumist. Ärge ka unustage, et maastikuarhitekti kutse kevadvooru taotlusi võetakse vastu juba sel nädalal ehk 1.-6. märtsil.

Head lugemist!
03/2023 kuukirja leiate SIIT