Uudis

Tulemas on kaheosaline koolitus "Madalhaljastuse kasutamine avalikel haljasaladel"

26. mai 2023
Foto: Laura Männamaa

EMALi täiendkoolituste kava on üle paari aasta taas hoo sisse saanud. Seekord kutsume Sind huvitavale kaheosalisele koolitusele "Madalhaljastuse kasutamine avalikel haljasaladel". Esimene õppepäev toimub 8. juunil veebis ja teine praktiline õppepäev 22. augustil Ääsmäel ja Turbas.

Esimesel õppepäeval räägib Evely Ustav avalike alade madalhaljastusest. Keskendutakse vähest hooldust vajavatele taimedele ning käsitletakse ka kodumaiste liikide kasutamist ning sademevee immutusaladele sobivate koosluste temaatikat.

Teine praktiline koolituspäev koosneb kahest osast. Päeva esimeses pooles tutvume erinevate avalikele aladele sobivate püsikute ja kõrrelistega Helga Taimeaias Ääsmäel, kus meie teejuhiks ja õpetajaks on pikaaegse kogemusega Ülli-Riina Sildnik. Pärastlõunal jätkub koolitus Motomuuseumi aias Turbas, kus meie giidiks ja koolitajaks on Evely Ustav. Aia näitel räägitakse täpsemalt haljasala rajamisest ning edasisese hoolduse põhiküsimustest. Saame ülevaate sobivatest taimekooslustest ning oodatud on küsimused-vastused ja arutelu.

Detailsem info koolituspäevade kohta ja registreerimine on avatud SIIN

Küsimuste korral võta ühendust info@maastikuarhitekt.ee.