Uudis

Puittaimede hindaja eriala Luua Metsanduskoolis

22. september 2022

Luua Metsanduskool kutsub täiesti tasuta oma pädevust täiendama ning õppima ühe aasta jooksul vaid 3 päeval kuus puittaimede hindaja erialal. Vastuvõtt kestab vaid 12. oktoobrini ning meil on veel mõned vabad kohad just vastava valdkonna eest vastutavatele spetsialistidele! Puittaimede hindaja sobib hästi neile, kes puutuvad töös kokku nii haljastuse, puittaimestiku, asulasiseste rohealadega kui ka nende valdkonna hangetega.

Erialal saab teadmised parkide ja linnapuude hooldamisest, majandamisest ning õpitakse koostama ekspertarvamusi töö kvaliteedist ja võimalikest kahjudest. Vastuvõtukatseks on kompetentsi tõendamise test, aga seda ei tasu peljata, sest eelmisel aastal läbisid selle edukalt pea kõik, kes varem valdkonnaga kokku puutunud on. Õpe on kutseharidusele omaselt väga praktiline, mistõttu on saadud teadmised ja oskused kiirelt igapäevatöösse rakendatavad.

Oleme tänulikud, kui edastate info tasuta õppimisvõimaluse kohta oma erialaliidu inimestele ja koostööpartneritele. Võidame sellest üheskoos kaunima avaliku ruumi, säästame aega ja kindlustame Eesti pädevamate spetsialistiga. Lisaks on tasemeõppes õppimine tasuta, sellega kaasneb õpilase staatus ja hüved, sh võimalus saada töökohalt õppepuhkust.

Kõikide küsimustega võib julgelt meie poole pöörduda!

Lisainfot leiab https://luua.ee/sisseastumine/erialad/puittaimede-hindaja/.

Kairit Prits
Luua Metsanduskool
Turundusjuht
5345 5996

www.luua.ee
www.facebook.com/metsanduskool
Instagram: luuametsanduskool


Luua