Kuukiri

EMALi kuukiri 09/2022

01. september 2022

Sel korral on kuukirjas infot seinast seina, üks uudis olulisem kui teine. Esiteks kuulutame rõõmuga, et EMALi aastapreemiate konkurss on jõudnud vahefinišisse ning žürii on alustanud oma vastutusrikast tööd. Teiseks anname ülevaate ühiskonna olulist valupunkti puudutavast Eesti Kunstnike Liidu kampaaniast "Ravikindlustus kõigile!", millele ka EMAL alla kirjutas, et loomeliitude ühtne sõnum võimalikult kaugele saaks kõlada.

Rahvusvahelistest erialauudistest on suur rõõm hõigata välja, et IFLA juhina jätkab portugali päritolu maastikuarhitekt Bruno Marques, kes töötas pikalt ka Eestis ning on tänaseni EMALi liige. Ja muidugi ei saa ka mainimata jätta, et juba oktoobris toimub Helsingis IFLA Europe'i rahvusvaheline kongress, kuhu olete kõik väga oodatud.

Veel leiate kuukirjast ülevaated mitmest erinevast pärandiga seotud täiendkoolitusest, millest liidu liikmed loomestipendiumite toel osa võtsid, erialase töökuulutuse, rohkelt põnevaid võistluseid ning väga mitu kutset erinevatele konverentsidele ja seminaridele.

Head lugemist!
09/2022 kuukirja leiate SIIT