Uudis

Arhitektuuripreemiate tseremoonia toimub kuu aja pärast, 6. detsembril. Planeeri Tartu külastust juba nüüd!

07. november 2019

Fotol:  Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali kategooria maastikuarhitektuur 2018 võitja Vaksali väljak Tartus. Autorid: Mirko Traks, Henn Runnel, Karin Bachmann, Tõnis Arjus. Foto: Taevakaamera.


Täpselt kuu aega on jäänud auhinnatseremooniani! Nominendid on välja kuulutatud ja koguvad kuulsust Facebookis. Täna õhtul 7. novembril kell 20.00 saates OP Tartu nominendid: meelelahutuskesus Forrest (ESL nominent) ning Koidula ja Jannseni väljak (EMAL nominent), räägib ka Tartu linnaarhitekt.

ÕHTU

Auhinnatseremoonia algab reedel, 6. detsembril Tartus Kammivabrikus kell 19, uksed avatakse kell 18, järelpidu samas kohas kuni 2ni öösel. Õhtul esinevad Aike Randmann, Marion Strandberg, Johan Randvere ja Karl Tipp näitleja ja lavastaja Priit Strandberg juhtimisel.

PILETID ja KUTSED

Pileteid saab osta siin: https://arhitektuuripreemiad.ee/et/info/. Tava- ja sooduspiletite müük on avatud 30. novembrini või kuni kohti jätkub. Hiljem on saadaval ainult toetajapiletid. Kui said kutse e-postile, palun soetada kutsepilet hiljemalt 8. novembril.

MAJUTUS

Soodustingimustega Tartu majutuspakkumised võib leida siit.

TRANSPORT

Transpordisoovist palun anda teada vormi kaudu.  

KUIDAS UUDISEID JÄLGIDA?

Esiteks, hakka jälgima tseremoonia sündmust Facebookis.Teiseks, oota järgmise uudise laekumist novembri teises pooles või kae uudiseid EAL, ESL ja EMAL kodulehtedel. Kolmandaks, soeta pilet, mille omanikuna saad infokirja kõike vajalikuga oma e-postkasti novembri teises pooles.

-------------------------

Eesti Arhitektuuripreemiad on algatatud 2015. aastal selleks, et ühiselt tunnustada Eesti arhitektuurivaldkonna silmapaistvamaid saavutusi. Selle aasta nominentidega võib tutvuda siin: www.arhitektuuripreemiad.ee - leht täieneb pidevalt fotode ja artiklitega, tasub külastada.

Korraldajad: Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Arhitektide Liit, Eesti Sisearhitektide Liit.

Peapartnerid: Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapital ja Arhitektuurikirjastus.

Sündmuse peatoetajad Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.

Auhinnatseremoonia suurtoetajad: Luminec, Fagerhult, Extery.

Toetajad: Aluprof, Bole, Bruns Pflanzen, Eg-Trading, Floorin, Geberit, Juhani Puukool, Jung, Lincona, mmcité, Nophadrain, Puustelli, Rake, Thermory, Wermstock.